پشتیبانی از مشتری: info@eghorfeh.com

درباره ما

فروشگاه اینترنتی غرفه قصد دارد با ارائه محصولات متنوع و البته با قیمت مناسب به کلیه هموطنان عزیز در جای جای ایران پهناور خدمت رسانی کند 
 

ارزش ها و باورهای حاکم بر غرفه :

 

نگرش مشتری‌مداری حاکم بر فعالیت‌های گروه از همان ابتدای راه موجب شده است تا افزایش خوشنودی مشتریان، بهبود کیفیت محصولات و خدمات، نوآوری و خلاقیت مستمر برای ارایه‌ی خدمات نوین، افزایش کارآیی خدمات پشتیبانی فنی و رقابت سالم و اصولی با رقیبان جزو مهم‌ترین اصول و ارزش‌های فعالیت‌های گروه باشد. چه آن که، خدمت‌رسانی به جامعه و کمک به رشد و توسعه‌ی فرهنگ استفاده از اینترنت و دیگر ابزارهای نوین ارتباطی به عنوان شاخصی برای میزان رشد و توسعه‌ی کشور نیز همواره مورد توجه مدیران و کارکنان غرفه بوده است.

 

تاریخچه:

 

فروشگاه اینترنتی غرفه فعالیت خود را از دوم مرداد ماه 1394 به عنوان یکی از پیشرو ترین فروشگاه های اینترنتی در ایران آغازکرده است .

نگرش مدیریتی موسسان این گروه به این فعالیت به عنوان یک کسب و کار پویا و بالنده و مسیری که از همان ابتدا برای رشد و پیشرفت این گروه توسط موسسان آنان برنامه‌ریزی شده بود و نیز نیازهای بی‌شمار و فزاینده‌ی بازار برای خدمات این گروه و رضایت مشتریان از کیفیت خدمات ارایه شده توسط این گروه، موجب شد که غرفه به سرعت بتواند جایگاه بسیار مناسبی را به عنوان پیشروی این فعالیت در بازار به دست آورد و روزانه تعداد بسیار چشم‌گیری به شمار مشتریان غرفه افزوده شود.

چشم انداز :

 

ارایه‌ی خدمات گسترده‌ در فضای سایبری توسط غرفه در سطح کشور موجب شده است میلیون‌ها نفر از طریق این خدمات با فرهنگ نوینی خرید نمایند که بی شک خرید اینترنتی صحیح در دراز مدت به نفع همگان خواهد بود که این امر خود گامی به سوی دست‌یابی به شاخص‌های مورد نیاز برای پیمودن مسیرهای رشد و توسعه کشورهای پیشرفته محسوب می‌شود.

 

 

 

تنها کافی است یکبار از ما خرید کنید ، بی شک مشتری دائمی ما خواهید شد

 

                                                                                                     شادی شما آرزوی ماست 

 

                                                                                                             مدیریت فروشگاه اینترنتی غرفه

کرکره برقی